12:00, 18 мая 2015
8
1 мин.
Ну все! товариш Путін обіср**ся по повній: У полонених ГРУ-шників вилучили автомати “вал”
В цей раз просто відмовитися від своїх солдат Кремлю не вдасться, адже в полонених спецназівців були вилучені автомати, що стоять лише на озброєні армії РФ.


